top of page
_MG_4614_edited.jpg

BEATA MAJEWSKA-RUTKIEWICZ

Psycholog, pedagog, psychoterapeutka

 

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS oraz pedagogiki na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem też psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na licznych stażach, pracując zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, m. in. na oddziale dziennym szpitala psychiatrycznego oraz w Stowarzyszeniu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia".

Od wielu lat jestem związana zawodowo z jedną z warszawskich szkół niepublicznych, gdzie pracuję jako psycholog z dziećmi, nastolatkami, a także ich rodzicami. Jestem również terapeutą w Warszawskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej, gdzie pracuję z osobami dorosłymi, prowadząc konsultacje indywidualne oraz małżeńskie. 

Stale uczestniczę w rozmaitych szkoleniach i kursach zawodowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja z drugim człowiekiem oparta na szacunku i empatii. Głęboko wierzę, że każdy człowiek ma w sobie wystarczające zasoby, aby przezwyciężyć każdą trudną sytuację. 

Pracuję opierając się na podejściu systemowym, ale bliskie jest mi też podejście humanistyczno-egzystencjalne. 

Prywatnie jestem pasjonatką fotografii i dalekich egzotycznych podróży.

 

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadząc psychoterapię indywidualną i małżeńską, a także krótkoterminowe wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających kryzysu. Prowadzę również konsultacje psychologiczne dla rodziców, odczuwających trudności wychowawcze, a także dla dzieci od 6 roku życia.

Przyjmuję w soboty w godz 10.00-14.00 w gabinecie na ul. Wilczej 35/41 lok 29.

**************************
bottom of page